FAQ

ODP: eMandat powstał w 2004 roku, jako kompleksowy program usprawniający zarządzanie jednostkami Straży Miejskich. eMandat jest odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby tych jednostek. eMandat posiada swoje mobilne wersję na telefon lub tablet eMandatGO i Asystent strażnika, a także mobilną aplikację dla mieszkańca (J@Strażnik), która jest dostępna w oficjalnym sklepie Google Play.

Wszystkie aplikacje mobilne pracują pod kontrolą systemu Android 6 i wyższym.
Główna aplikacja eMandat jest dedykowana dla Microsoft Windows 10 i jest dostępna w wersji 32 i 64 bitowej. Windows 7 także sobie poradzi.

Już ponad 200 Straży Miejskich/Gminnych na terenie całego kraju używa naszego oprogramowania - to dla nas najlepsza rekomendacja.

ODP: Tak, nasze oprogramowanie potrafi wymieniać się danymi z innymi systemami komputerowymi. Systemy współpracujące z eMandat to: ePUAP, CEPiK 2.0, Microsoft Dynamics, Groszek, Rekord, Softres, RADIX, COIG, Sputnik, TAXI+, Poczta Polska. Jeżeli na tej liście nie ma Twojego programu - wykonamy taką usługę nieodpłatnie.

ODP: Pomoc techniczna zawsze jest wliczona w cenę programu.

ODP: Wychodzimy z założenia, że jeżeli na komputerze poprawnie działa Windows 7, 8 lub 10, to eMandat także będzie działał poprawnie. Dla dużych jednostek, gdzie wymagany jest serwer bazy danych - wymagania są dopasowywane indywidualnie z miejscowym informatykiem.

ODP: Tak, inna jest cena do 20 stanowisk komputerowych na których zainstalowany został eMandat, a inna powyżej tej liczby. Cena licencji dotyczy tylko jednej instancji bazy danych.

ODP: Tak, eMandat został zaprojektowany w technologii klient-serwer i doskonale sprawdza się w pracy sieciowej, zarówno w małej sieci lokalnej LAN, jak i w dużych sieciach rozległych.

ODP: Tak, eMandat potrafi wydrukować kartę MRD5 (PRD5) w kilku formatach (A4, A5, A6). TW-1 (tytuł wykonawczy) także drukowany jest na kilka sposobów (dla zobowiązanego lub dla wierzyciela). Wszystkie wydruki mogą być wykonywane seryjnie.

ODP: Tak, eMandat doskonale ewidencjonuje wszystkie rodzaje mandatów (kredytowane, gotówkowe i zaoczne), przekazania ich do urzędów (w postaci automatycznych raportów), przekazania do policji (karta MRD-5), spłaty mandatów, różnice w kwotach, różnice w datach spłaty. Jednym słowem kompleksowy system windykacyjny.

ODP: Zdecydowanie polecamy gotowe rozwiązania z bazy Firebird, ale dla mniej doświadczonych użytkowników przygotowalismy wbudowany kreator do tworzenia kopii zapasowych, gdzie użytkownik wskazuje tylko miejsce w którym ma być umieszczona kopia zapasowa naszych danych.

Niektóre ikony wykorzystywane w naszych aplikacjach pochodzą z zasobów www.flaticon.co


Logowanie