Pobierz narzędzie do zdalnej pomocy

Zdalna pomoc (ang. Access Remote) jest oparta na komercyjnym oprogramowaniu TeamViewer i jest bezpiecznym rozwiązaniem do zdalnej kontroli. Twoje połączenia realizowane są poprzez w pełni zabezpieczone kanały danych z wymianą kluczy przy użyciu 1024-bitowego algorytmu RSA oraz 256-bitowego szyfrowania sesyjnego AES.

Największe problemy podczas używania programów do kontroli zdalnej stanowią z reguły zapory ogniowe, zablokowane porty oraz routing NAT dla lokalnych adresów IP. Jeśli użyjesz naszego programu nie musisz przejmować się tymi trudnościami.

Przy użyciu programu Zdalnej Pomocy połączysz się z serwisem, a jedynym wymaganiem jest dostęp do Internetu. Nie jest również wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania po Twojej stronie. Aby nawiązać połączenie pobierz i uruchom niewielki program, a następnie podaj serwisantowi swój unikalny identyfikator.

Pobierz
  • Liczba pobrań: 686
  • Rozmiar pliku: 2.7 MB
  • Data dodania: 2015-04-23 14:59:03
  • Autor: jacek
Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].