Współpraca z miernikami prędkości i czerwonym światłem

eMandat współpracuje ze wszystkimi urządzeniami rejestrującymi naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami, które są dostępne na polskim rynku. Do takich urządzeń zaliczamy popularne fotoradary, zarówno stacjonarne (na słupach), jak i przenośne (na trójnogu lub ręczne), laserowe mierniki prędkości, a także systemy komputerowe takie jak NeuroCar, Via Secura, BirdWatch, engine:RedLight, PoliScan VITRONIC, REDLIGHT POLIXEL, WASKO Smartlight, REDFLEX, czy Sicore Siemens.

Wszystkie informacje pobierane z tych urządzeń są zbiorczo importowane do systemu eMandat. W programie dokonywana jest obróbka zdjęć, wycinanie twarzy kierowcy i rejestracji. Kolejnym krokiem jest współpraca z CEPiK, gdzie ustalamy kierowcę i właściciela. Wszystkie pobrane informacje posłużą do sporządzenia raportu ze zdjęciami (dla sprawcy), wezwania kierowcy, protokołu przesłuchania świadka, wydrukowania gotowej karty MRD5 (PRD5), wystawienia samego mandatu (łącznie z nadrukiem lub wydrukiem na czystych kartkach A4/A6), wniosku do sądu wraz z tytułem wykonawczym i wiele innych dokumentów opartych na zdefiniowanych przez użytkownika szablonach.

Współpraca systemu eMandat z dowolnym fotoradarem lub innym urządzeniem rejestrującym wykroczenia drogowe, opiera się na kluczu aktywacyjnym, który zawsze generowany jest na określony okres obowiązywania i na zadeklarowaną ilość posiadanych urządzeń. Po upływie okresu obowiązywania, klucz samoczynnie się dezaktywuje. Konsekwencją dezaktywacji klucza jest brak możliwości importu nowych zdjęć do systemu. Nowy klucz aktywacyjny można wykupić w dowolnym czasie i na dowolny okres.

Cena klucza aktywacyjnego uzależniona jest od ilości obsługiwanych urządzeń. W cenę klucza zawsze wliczona jest usługa pomocy technicznej i prawo do pobierania nowych uaktualnień (nadzór autorski).

jacek, 2015-04-22 13:40:37

Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].