Asystent strażnika

Asystent strażnika to aplikacja mobilna na telefon lub tablet, która rejestruje interwencje podjęte przez funkcjonariusza w terenie. Aplikacja synchronizuje się z systemem eMandat, dlatego jej użytkowanie jest prawie takie same, jak praca z eMandat w komendzie straży. Prawie, ponieważ aplikacja mobilna realizuje tylko wąski zakres całego systemu eMandat, ale w jej użytkowaniu posługujemy się tymi samymi słownikami i terminami. Aplikacja rozpoznaje użytkownika, pobiera adres interwencji z GPS i zapisuje wykonane fotografie. Wszystkie te dane posłużą do poprawnego zarejestrowania interwencji. Lista interwencji w kolejnym kroku jest wysyłana do głównego serwera eMandat. Przy pomocy Asystenta, funkcjonariusz w terenie ma możliwość sprawdzenia historii interwencji sprawcy na podstawie numeru PESEL lub numeru rejestracyjnego pojazdu. Na miejscu istnieje możliwość wystawienia mandatu lub pouczenia.

Aplikacja nie wymaga stałego dostępu do sieci Internet.

„Asystent strażnika” dostępny jest w oficjalnych sklepach Google Play i Windows Store – bezpłatnie. Wymiana danych pomiędzy „Asystentem strażnika” a głównym systemem eMandatjest odpłatna.

pobierz z Google Play      pobierz z Windows Store   

W kolejnych odsłonach aplikacji mobilnych dostępne będą kolejne funkcjonalności, a planujemy:

  • rejestrację zgłoszeń (także od mieszkańców),
  • komunikację pomiędzy komendą a patrolem.

  

              

jacek, 2017-01-30 10:17:40

Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].