O firmie

Witamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Firma em software powstała w roku 1996 jako Studio Usług Informatycznych w Radomsku. Celem i ambicją firmy jest zapewnienie naszym Klientom wysokiej jakości usług i produktów z branży IT.

em software to dynamicznie rozwijające się małe przedsiębiorstwo działające w branży informatycznej. Jesteśmy dostawcami biznesowych rozwiązań IT rozumianych, jako szeroko pojęte relacje z Klientami w zakresie sprzętu i oprogramowania. Oferujemy oprogramowanie wyłącznie naszego autorstwa, ale głównym atutem firmy jest doświadczony personel, wiedza sektorowa, ale przede wszystkim ponad 200 zadowolonych Klientów na terenie całego kraju.

Od momentu powstania firmy, intencją założycieli było oferowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i kompleksowych rozwiązań informatycznych dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenia, profesjonalizm i kreatywność młodego zespołu pozwoliły nam zająć stabilną i wiarygodną pozycję na polskim rynku. Wiedza i umiejętności, a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji gwarantują rzetelną i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów.

Logowanie